KONST / Litografier / Färglitografi 8482031
nr 848 2031
Färglitografi
louis Bastien, barn som leker, signerad, 55/200, 45x55
Kondition: oramad
Utrop:
300 kr
måndag 23 september 2013
kl 18:52:33